Everything gets better with a YOGO

Hos YOGO tilbyder vi 6 forskellige premium frozen yogurt smagsvarianter,
som alle er lavet fra bunden på frisk mælk og yoghurt.

Top your YOGO with only the best

Alt fra frugt til vingummi

Jordbær

Blåbær

Brombær

Kiwi

Hindbær

Chokolade

Mandel

Mango

Oreo

Tivolidrys

Vandmelon

Vingummibamser

YOGO Aalborg

Østerågade 17
9000 Aalborg

aalborg@iloveyogo.dk
Tlf.: 71 99 99 18

YOGO Viborg

Sct. Mathias gade 30
8800 Viborg

viborg@iloveyogo.dk
Tlf.: 71 99 99 18

YOGO Holstebro

Nørregade 42
7500 Holstebro

holstebro@iloveyogo.dk
Tlf.: 20 55 35 86

YOGO Blåvand

Blåvand 14
6857 Blåvand

blaavand@iloveyogo.dk
Tlf.: 71 99 99 18

YOGO Silkeborg

Vestergade 26
8600 Silkeborg

silkeborg@iloveyogo.dk

YOGO Esbjerg

Kongensgade 20
6700 Esbjerg

esbjerg@iloveyogo.dk
Tlf.: 71 99 99 18

YOGO Standbaren

Havnebassin 7, Pier 4
8000 Aarhus C

strandbaren@iloveyogo.dk
Tlf.: 71 99 99 18

YOGO Blokhus

Strandvejen 8
9492 Blokhus

blokhus@iloveyogo.dk
Tlf.: 71999918

YOGO Hjørring

Østergade 41
9800 Hjørring

hjoerring@iloveyogo.dk
Tlf.: 71999918

YOGO Århus

Guldsmedegade 19
8000 Århus

info@iloveyogo.dk
Tlf.: 71999918

YOGO Skagen

Vestre Strandvej 2
9990 Skagen

skagen@iloveyogo.dk

YOGO Danmark

YOGO Social

YOGO Denmark ApS
Fiskerihavnsgade 23
9900 Frederikshavn

Tlf.: 71 99 99 18
E-mail: info@iloveyogo.dk